Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Opiekunowie wycieczki zapomnieli o uczniu. "Biegł i krzyczał"

Utworzony przez Kum, 12 maja 2009 r. o 13:54
Doświadczyłam podobnej przygody , po której o mało co nie dostałam zawału serca. Do dzisiaj to wraca ......... Działo się to za czasów NRD . Wybrałam się na wycieczkę autokarem z biura podróży. W jakimś momencie / szczere pole , krzaczki / autokar zatrzymał się przy autostradzie na "siusiu". Wydawało mi się , że zrobiłam co trzeba szybko , biegłam do autokaru ostatnia. I widzę drzwi się zamykają przed moim nosem , a autokar błyskawicznie odjeżdża . Zaczęłam biegnąć , krzyczeć - autokar jedzie dalej. /szcere pole , ja w sweterku - zima- bez dokumentów/. Biegłam jak szalona. Na moje szczęście był spory ruch i kierowca zwolnił chcąc wjechać na autostradę.Dobiegłam i zaczęłam walić w tylną blachę .I nic . Kierowca jeszcze zwolnił , nawet się nie zatrzymał. udało mi się otworzyć drzwi i wskoczyłam w biegu . NIKT MNIE NAWET NIE PRZEPROSIŁ. A ja myślałam że ICH pobiję ....z nerwów się rozryczałam ......Żadne póżniejsze skargi nie doczekały się odpowiedzi. Wniosek : ZAWSZE SĄ I BYLI LUDZIE NIEODPOWIEDZIALNI . Sęk w tym aby takiego rozpoznać wcześnie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://fantastix.mybrute.com Polecam świetną grę internetową. Stwórz sobie unikatową postać,nazwij i walcz z innymi internautami. Otrzymuj broń, specjalne umiejętności i pnij się w hierarchii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić takich opiekunów.Przed odjazdem liczy się dzieci-może byli po kielichu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...